Strukturalny winyl na flizelinie to wdzięczny, wytrzymały i odporny na zarysowania materiał. Dzięki temu, że flizelina pokryta jest warstwą winylu, tapeta staje się również odporna na zabrudzenia i można je bez problemu zmyć przy pomocy delikatnego roztworu wody z mydłem. Po dodatkowym zabezpieczeniu tapety odpowiednim preparatem w płynie, może stać się wodoodporna.

Tekstura nadaje wzorowi głębi, wyraźnie wzbogacając wygląd tapety. Wynosi odbiór wizualny wzoru na dużo wyższy poziom. Bogactwo form i detali stwarza nieograniczone możliwości aranżacyjne. Wystarczy sięgnąć do wyobraźni i wybrać formę, która nada wyjątkowości Twojemu wnętrzu. Oryginalne tekstury tapet uszlachetnią każdą ścianę i trafią w gusta nawet najbardziej wymagających klientów. To idealne rozwiązanie do domu, biura i hotelu.

Do każdego wzoru tapety dobraliśmy najbardziej pasującą teksturę, która w konfiguracji tapety opisana jest jako „DEDYKOWANA”. Oczywiście mogą Państwo wybrać inną teksturę z przedstawionych poniżej i to na niej zamówić próbkę lub tapetę. Przedstawiamy nasze tekstury o różnej ziarnistości, ułożone w niezwykłe wzory.

Tekstura Capri

Tekstura Marsela

Tekstura Abruzzo

Tekstura Cascada

Tekstura Traverta

Tekstura Aria

Tekstura Sarma

Tekstura Dorra

Tekstura Canvas

Tekstura Gotie

Tekstura Vivido

Tekstura Origato