Program partnerski dla architektów
i projektantów wnętrz

Cenimy zaangażowanie, kreatywność oraz otwartość na nowe pomysły.  Wiemy, że są to cechy osób pracujących w branży projektowej, dlatego chętnie podejmiemy współpracę z architektami i projektantami wnętrz – freelancerami, biurami projektowymi oraz agencjami architektonicznymi.

Stawiamy na długofalowe relacje biznesowe i szczególnie dbamy o to, by zawsze było ciekawie i wyjątkowo.

Jeśli jesteście kreatywni i gotowi do współpracy z nami, zostańcie naszymi partnerami.

Wallcraft
ul. Kaszubska 45,
76-200 Słupsk

tel: +48 535 749 401

adres e-mail: biuro@wallcraft.com.pl


  OBOWIĄZEK INFORMACYJNY

  1. Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest Wallcraft s.c. Robert Stodulski, Radosław Stodulski

  2. Dane będą przetwarzane w celu odpowiedzi na Pana/Pani zgłoszenie przesłane przez formularz kontaktowy na podstawie prawnie uzasadnionych interesów realizowanych przez administratora; art. 6 ust. 1 lit. f RODO*.

  3. Odbiorcą Pana/Pani danych osobowych mogą być dostawcy usług technicznych i organizacyjnych, którzy wspierają proces udzielenia odpowiedzi.

  4. Dane będą przechowywane do czasu zakończenia procesu komunikacji.

  5. Ma Pan/Pani prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.

  6. Ma Pan/Pani prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania.

  7. Ma Pan/Pani także prawo do przenoszenia danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

  8. Podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest dobrowolne. Odmowa podania danych uniemożliwi udzielenie odpowiedzi.

  *Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

  KORZYŚCI Z PARTNERSTWA

  NIESZABLONOWE ROZWIĄZANIA PROJEKTOWE

  Współpraca z nami niesie za sobą nowe możliwości w zakresie realizacji nowatorskich rozwiązań projektowych i wykorzystania ich w Waszych aranżacjach wnętrz. Jesteśmy otwarci na wszelkie Wasze życzenia i pomysły.

  STAŁE ZNIŻKI DLA PARTNERÓW

  Podejmując partnerską współpracę z nami możecie liczyć na korzystne warunki cenowe. Przyznajemy naszym partnerom oraz ich klientom rabaty, które ustalamy z nimi indywidualnie. Wszyscy nasi partnerzy są dla nas bardzo ważni, dlatego do każdego podchodzimy indywidualnie i zawsze życzliwie. Traktujemy partnerów tak, jak sami chcielibyśmy być traktowani, ponieważ zależy nam na budowaniu solidnych i długofalowych relacji partnerskich.

  INDYWIDUALNE PODEJŚCIE DO KAŻDEGO PROJEKTU

  Z nami możecie zaplanować wszystko. Z przyjemnością wykonamy specjalnie dla Was indywidualny projekt tapety. Wy przedstawiacie nam swoją wizję i szkic, a my to dla Was stworzymy. Możemy również modyfikować rozmiary oraz kolory wszystkich wzorów tapet z naszego katalogu. Bez problemu dopasujemy wszystko tak, aby było zgodne z wytycznymi Waszego projektu.

  DOBRE CENY

  Jeśli chodzi o ceny to zawsze stawiamy na rozsądek. Możemy sobie na to pozwolić, ponieważ sami zajmujemy się produkcją, tutaj, w Polsce. Nasze ceny są bardzo atrakcyjne w porównaniu do cen producentów zagranicznych. Oferujemy Wam wysoką jakość w rozsądnej cenie.

  WSPARCIE

  Nasi eksperci są do waszej dyspozycji. Udzielą wsparcia i pomocy na każdym etapie pracy nad zleceniem, od planowania do adaptacji. Mamy do zaoferowania wiele ciekawych, gotowych rozwiązań, które możemy wspólnie przystosować do Waszych potrzeb albo stworzyć dla Was coś specjalnego, według życzenia. Zachęcamy do kontaktu telefonicznego oraz mailowego.

  GWARANCJA JAKOŚCI

  Do produkcji wykorzystujemy wysokiej jakości materiały wyłącznie od sprawdzonych dostawców. Nasze tapety są odporne na uszkodzenia mechaniczne i nie ulegają deformacji po kontakcie z wodą. Sprawdzą się w każdej przestrzeni użytkowej.

  PLIKI DO POBRANIA