Dla architektów

Doceniamy zaangażowanie, twórczy umysł i gotowość do realizacji niezwykłych projektów. Rozumiemy, że to właśnie cechy charakteryzujące profesjonalistów z branży projektowej. Z tego powodu nawiążemy współpracę z architektami i projektantami wnętrz – zarówno niezależnymi specjalistami, jak i zespołami projektowymi. Naszym priorytetem jest utrzymywanie długotrwałych relacji biznesowych opartych na wzajemnym zaufaniu, kreatywności i otwartości na innowacyjne pomysły. Dołącz do grona naszych partnerów.

Stwórzmy razem

niepowtarzalne przestrzenie

Nieszablonowe rozwiązania projektowe
Nieszablonowe rozwiązania projektowe

Współpraca z nami niesie za sobą nowe możliwości w zakresie realizacji nowatorskich rozwiązań projektowych i wykorzystania ich w Twoich aranżacjach wnętrz. Jesteśmy otwarci na wszelkie Twoje życzenia i pomysły.

Stałe zniżki dla partnerów
Stałe zniżki dla partnerów

Podejmując partnerską współpracę z nami możesz liczyć na korzystne warunki cenowe. Przyznajemy naszym partnerom oraz ich klientom rabaty, które ustalamy z nimi indywidualnie. Wszyscy nasi partnerzy są dla nas bardzo ważni, dlatego nasze podejście opiera się na zasadzie, którą sami cenimy – budujemy trwałe relacje oparte na wzajemnym zaufaniu i współpracy.

Indywidualne podejście do każdego projektu
Indywidualne podejście do każdego projektu

Z nami możesz zaplanować wszystko. Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie i staramy się spełnić Twoje oczekiwania. Możemy modyfikować rozmiary oraz kolory wszystkich wzorów tapet z naszego katalogu. Bez problemu dopasujemy wszystko tak, aby było zgodne z wytycznymi Twojego projektu.

Wzornik tapet
Wzornik tapet

W ramach współpracy otrzymujesz również bezpłatnie wzornik, w którym znajduję się 20 próbek naszych tapet z najnowszej kolekcji oraz katalog papierowy, w którym znajdują się wizualizacje wnętrz z wykorzystaniem naszych wzorów oraz dostęp do wszystkich naszych tapet w formie plików graficznych wraz z wizualizacjami.

Wsparcie
Wsparcie

Nasi eksperci są do Twojej dyspozycji. Udzielą wsparcia i pomocy na każdym etapie pracy nad zleceniem, od planowania do adaptacji. Mamy do zaoferowania wiele ciekawych, gotowych rozwiązań, które możemy wspólnie przystosować do Twoich potrzeb albo stworzyć dla Ciebie coś specjalnego, według życzenia.

Gwarancja jakości
Gwarancja jakości

Do produkcji wykorzystujemy wysokiej jakości materiały wyłącznie od sprawdzonych dostawców. Nasze tapety są odporne na uszkodzenia mechaniczne i nie ulegają deformacji po kontakcie z wodą. Sprawdzą się w każdej przestrzeni użytkowej.

Pliki do pobrania

Tu zaczyna się

nasza współpraca

Jeśli jesteś kreatywny i gotowy do współpracy z nami, wypełnij formularz kontaktowy i zostań naszym partnerem. Nasz ekspert prześle Ci ofertę współpracy w ciągu 24h, odpowie na Twoje pytania i doradzi w każdym aspekcie współpracy. Razem stworzymy coś niepowtarzalnego.

*Pola obowiązkowe