Wszystkie wydruki przygotowujemy na Twoje indywidualne zamówienie, dlatego dostawa naszych tapet odbywa się jedynie za pośrednictwem firmy kurierskiej InPost.

Gwarantujemy bezpieczeństwo dostawy, a każda przesyłka jest ubezpieczona. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów wprowadziliśmy również opcję wysyłki za granicę. W przypadku zamówień próbek tapet, wysyłka możliwa jest również za pośrednictwem Paczkomat® InPost. Standardowy czas realizacji zamówienia to 7-10 dni roboczych od momentu zaksięgowania wpłaty i akceptacji wizualizacji, natomiast ekspresowa opcja zapewnia czas realizacji w ciągu 3 dni roboczych od momentu zaksięgowania wpłaty i akceptacji wizualizacji. Opcja ta jest dodatkowo płatna i wynosi +20% od wartości zamawianych produktów.

Inpost kurier lub paczkomat

Od momentu nadania paczki, czas doręczenia na terenie Polski wynosi maksymalnie 48 godzin.

Koszt dostawy kurieram na adres: 25,00 zł

Koszt dostawy do paczkomatu: 15,00 zł

Śledzenie przesyłki na stronie Inpost

Wysyłka za granicę

Czas dostawy jest zależny od wybranego przewoźnika i kraju odbiorcy. Możliwe jest zamówienie zarówno tapet, jak i próbek za granicę. Aby zamówić tapetę za granicę należy skontaktować się z nami telefonicznie pod numerem telefonu +48 535 749 401 lub mailowo na adres biuro@wallcraft.com.pl.

Sprawdź stan przesyłki

Każda paczka pakowana jest przez nas z najwyższą starannością i odpowiednim zabezpieczeniem. Tapety są pakowane w tuby, które pełnią funkcję ochrony przed zgnieceniem oraz innymi potencjalnymi uszkodzeniami mechanicznymi. Dodatkową warstwą ochronną w środku jest folia bąbelkowa, gwarantująca bezpieczeństwo podczas transportu. Tubę z zewnątrz otula również specjalna warstwa folii, dokładnie zabezpieczona poprzez zgrzewanie na zakończeniu, co skutecznie chroni zawartość przed działaniem wilgoci.

W przypadku, gdy dostarczona paczka nosi ślady uszkodzenia, otwarcia, nie posiada oznaczeń firmowych lub istnieje uzasadnione przypuszczenie, że towar został uszkodzony należy ten fakt zgłosić kurierowi, celem spisania protokołu szkody w jego obecności. W uzasadnionych przypadkach należy odmówić przyjęcia takiej przesyłki i skontaktować się z nami telefonicznie pod numerem telefonu +48 535 749 401 lub mailowo na adres biuro@wallcraft.com.pl.

Masz wątpliwości,

bądź dodatkowe pytania?