System z żywicą zalecany jest do miejsc, które są narażone na wilgoć, ale nie na bezpośredni kontakt z wodą. Żywica to transparentny materiał, który nie zmienia tekstury i kolorów tapety. W zależności od rodzaju zastosowanej żywicy nadaje matowe lub błyszczące wykończenie. Powierzchnie pokryte żywicą uzyskują dodatkową ochronę przed silnymi zabrudzeniami, działaniem wilgoci, temperatury. Dzięki zastosowaniu żywicy jako dodatkowej warstwy ochronnej, tapeta nie żółknie, staje się bardziej trwała i łatwiejsza w utrzymaniu. Jest to doskonałe rozwiązanie dla pomieszczeń o zwiększonym stopniu wilgotności, takich jak kuchnie czy pomieszczenia gospodarcze.

Dzięki zastosowaniu systemu z żywicą, tapeta uzyskuje dodatkową wartość, a pomieszczenia stają się bardziej funkcjonalne i pięknie zaaranżowane. To idealne rozwiązanie dla tych, którzy pragną połączyć estetykę i trwałość w jednym produkcie.

Dobierz rodzaj żywicy

System żywicy połysk

Jeśli zależy Ci na błyszczącym efekcie, wystarczy nałożyć co najmniej dwie warstwy żywicy z wykończeniem połyskowym jako zabezpieczenie. Błyszczące wykończenie dodaje elegancji i charakteru.

System żywicy mat

Jeśli wolisz matowe wykończenie, tapetę pokrywamy najpierw jedną warstwą żywicy z wykończeniem połyskowym, a po jej wyschnięciu aplikujemy drugą warstwę żywicy z wykończeniem matowym. Nada ono subtelny i stonowany charakter Twojemu wnętrzu.

Dlaczego warto z niego skorzystać

Ochrona przed silnymi zabrudzeniami
Ochrona przed silnymi zabrudzeniami

Tapety z systemem z żywicą zyskują podwyższoną ochronę w pomieszczeniach narażonych na silne zabrudzenia i są przy tym łatwe w czyszczeniu.

Ochrona przed wilgocią
Ochrona przed wilgocią

Powierzchnie pokryte zyskują dodatkową ochronę przed wodą i temperaturą.

Jednolite wykończenie
Jednolite wykończenie

Transparentne, jednolite wykończenie które, nie zmienia tekstury i kolorów tapety.

Różne efekty wykończenia
Różne efekty wykończenia

Żywica dwuskładnikowa oferowana jest w wykończeniu matowym lub błyszczącym.

System z żywicą

System z zastosowaniem żywicy jest rekomendowany do miejsc, które są narażone na wilgoć, jednak nie bezpośredni kontakt z wodą. Żywica jest materiałem transparentnym, niezmieniającym tekstury i kolorów tapety. W zależności od rodzaju użytej żywicy, można uzyskać efekt matowy lub błyszczący. Powierzchnie pokryte żywicą są dodatkowo chronione przed silnymi zabrudzeniami, wilgocią i temperaturą.

Cena
Liczba sztuk
1

Czas realizacji zamówienia

standard (3 dni robocze)

Pełna specyfikacja

Masz wątpliwości,

bądź dodatkowe pytania?