Dla dystrybutorów

Współpraca z nami to szansa na realizację wyjątkowych projektów i podjęcie się fascynujących wyzwań, które wymagają zaangażowania w tworzenie niepowtarzalnych rozwiązań. Jeśli posiadasz showroom lub działasz w branży wnętrzarskiej czy budowlanej, zapoznaj się z naszym programem partnerskim i zyskaj wiele korzyści w postaci atrakcyjnych prowizji. Naszym celem jest nawiązywanie długotrwałych relacji biznesowych opartych na wzajemnym zaufaniu, kreatywności i otwartości na innowacyjne pomysły. Dołącz do grona naszych partnerów.

Współpraca,

w której każdy wygrywa

Spersonalizowane warunki współpracy
Spersonalizowane warunki współpracy

Oferujemy warunki współpracy skrojone na miarę Twoich potrzeb.Twoje inspiracje i pomysły są dla nas cennym źródłem, a my jesteśmy gotowi je przyjąć z otwartymi ramionami. Zostań naszym partnerem i zyskaj wiele korzyści w postaci atrakcyjnych prowizji.

Stałe zniżki dla partnerów
Stałe zniżki dla partnerów

Nawiązując z nami współpracę partnerską, możesz oczekiwać korzystnych warunków cenowych. Każdy nasz partner ma dla nas ogromne znaczenie, dlatego traktujemy każdą współpracę indywidualnie i z serdecznością. Nasza filozofia opiera się na wartości, którą sami pielęgnujemy – budujemy trwałe relacje, które opierają się na wzajemnym zaufaniu i harmonijnej współpracy.

Wzornik tapet
Wzornik tapet

W ramach współpracy otrzymujesz również bezpłatnie wzornik, w którym znajduję się 20 próbek naszych tapet z najnowszej kolekcji oraz katalog papierowy, w którym znajdują się wizualizacje wnętrz z wykorzystaniem naszych wzorów oraz dostęp do wszystkich naszych tapet w formie plików graficznych wraz z wizualizacjami.

Tapety na ekspozycję
Tapety na ekspozycję

Przygotujemy nasze wyjątkowe tapety, dostosowując je precyzyjnie do wymiarów ściany – stworzymy wyjątkową ekspozycję w Twoim sklepie.

Wsparcie
Wsparcie

Nasi eksperci są do Twojej dyspozycji, gotowi udzielić wsparcia i asysty na każdym kroku procesu realizacji zlecenia. W naszej ofercie znajdziesz szeroki wachlarz fascynujących gotowych rozwiązań, które możemy dostosować do Twoich oczekiwań lub stworzyć coś wyjątkowego i spersonalizowanego, dokładnie odpowiadającego Twoim życzeniom.

Gwarancja jakości
Gwarancja jakości

Do produkcji wykorzystujemy wysokiej jakości materiały wyłącznie od sprawdzonych dostawców. Nasze tapety, stworzone z myślą o wyjątkowym doświadczeniu, cechują się odpornością na uszkodzenia mechaniczne oraz zachowaniem swojej struktury nawet po kontakcie z wodą. Bez względu na przestrzeń, w jakiej zostaną zastosowane, zawsze zachowują doskonały stan.

Pliki do pobrania

Tu zaczyna się

nasza współpraca

Jeśli jesteś kreatywny i gotowy do współpracy z nami, wypełnij formularz kontaktowy i zostań naszym partnerem. Nasz ekspert prześle Ci ofertę współpracy w ciągu 24h, odpowie na Twoje pytania i doradzi w każdym aspekcie współpracy. Razem stworzymy coś niepowtarzalnego.

*Pola obowiązkowe