Jesteśmy firmą, która z pasją tworzy ekologiczne tapety o niebanalnym wzornictwie. Dbałość o środowisko i wysoką jakość są dla nas priorytetem, dlatego oferujemy ekskluzywne tapety. Jeżeli chcesz odmienić swoje wnętrze, zwróć się do nas. Staniemy na wysokości zadania spełniając wszystkie Twoje życzenia. Bez względu na styl Twojego wnętrza, nasze tapety harmonijnie wpasują się w każde pomieszczenie, od sypialni i salonu po kuchnię, jadalnię, biuro czy pokój dziecięcy.

Nasz zespół składa się z artystów i wizjonerów, którzy z ogromną pasją kreują unikalne wzory tapet. Jesteśmy nowoczesnym studiem tapet, dumnym z ambitnego i energicznego zespołu. Stworzone przez nas ekskluzywne tapety dekoracyjne zachwycają swoim designem.

Oferujemy wyjątkowe tapety, które pozwalają odmienić wnętrza według najnowszych trendów i przemienić pomieszczenia w prawdziwe dzieła sztuki. Poznaj naszą kolekcję i przekonaj się, jak oryginalna tapeta na ścianie może zdziałać cuda w Twoim wnętrzu.

Staranność

tworzenia

Do tworzenia wzorów podchodzimy z niezwykłą starannością. Proces ten zaczyna się w głowie, rodzi się w wyobraźni pod wpływem inspiracji, którą czerpiemy z otoczenia. Obserwujemy trendy, inspirujemy się sztuką, modą, filmem, sportem, muzyką, przyrodą, ludźmi i emocjami. Interesujemy się wszystkim, co dzieje się wokół i co nas otacza. Tworzenie projektu jest dla nas zawsze wspaniałym etapem pracy i jesteśmy dumni z każdego wzoru, który stworzyliśmy. Mając już gotowy projekt, nasi specjaliści przystępują do pracy nad wzorem. Przykładamy olbrzymią wagę do każdej czynności, dlatego każdy wzór jest przez nas ręcznie malowany. Skupiamy się na detalach, ponieważ to one tworzą piękną całość i nadają wyjątkowości wzorom naszych tapet.

Społeczna

świadomość

Dokładamy wszelkich starań, żeby nasze tapety prezentowały najwyższy poziom pod względem wytrzymałości i wyjątkowości. Jako, że jesteśmy świadomymi ludźmi, zależy nam także na społecznej odpowiedzialności, nie tylko w kwestiach prywatnych przekonań, ale także w biznesie. W naszym przypadku przekłada się to na dbałość o środowisko naturalne. Wszystkie tapety wykonujemy w technologii druku HP Latex z wykorzystaniem ekologicznych atramentów lateksowych. HP Latex to wysoka jakość wydruków oraz ekologia. Najważniejsze jest to, że technologia ta nie jest szkodliwa dla zdrowia ludzkiego oraz środowiska naturalnego i gwarantuje zachowanie najwyższych norm sanitarno-higienicznych. Dlaczego tak się dzieje? Ponieważ w drukarkach HP Latex zastosowana została termiczna technika utrwalania tuszu. Co to oznacza? Do druku wykorzystane są wyłącznie trzy składniki: woda, pigment i lateks. Maszyna, pod wpływem wysokiej temperatury, odparowuje wodę, a wtedy cząsteczki lateksu utrwalają pigment na powierzchni tapety. Pomimo tego, że metoda ta nie wymaga zastosowania środków chemicznych i rozpuszczalników, które są szkodliwe dla zdrowia i otoczenia, zapewnia tapetom wysoką trwałość. Wydruki są bezwonne i gotowe do użycia niemalże natychmiast. Dlatego jeśli cenisz sobie zdrowie, bezpieczeństwo, trwałość i szybkość pracy, trafiłeś idealnie.

Jako profesjonaliści w swojej branży, bierzemy odpowiedzialność za jakość naszych produktów. Nasze tapety są ekologiczne i nie zawierają szkodliwych dla człowieka substancji. Na każdym etapie produkcji zachowujemy najwyższe standardy i spełniamy wszelkie wymagania niezbędne przy wykonaniu każdego naszego produktu. Niezależnie od etapu prac, zawsze kładziemy duży nacisk na ekologiczne metody wykonania oraz przyjazne środowisku i człowiekowi produkty.

Atramenty HP Latex posiadają:

Certyfikat UL ECOLOGO®Oznacza to, że atramenty HP Latex nie zawierają niebezpiecznych składników.
Certyfikat UL GREENGUARD GOLDOznacza to, że atramenty HP Latex nie zawierają niebezpiecznych składników.