Nasza firma

Jesteśmy firmą o nowatorskim i kreatywnym podejściu do produkcji. Z ogromną dbałością o środowisko, tworzymy ekskluzywne tapety ekologiczne. Jeżeli chcesz odmienić swoje wnętrze, zwróć się do nas. Staniemy na wysokości zadania spełniając wszystkie Twoje życzenia. U nas znajdziesz oryginalne tapety do sypialni,salonu, kuchni, jadalni, pokoju, biura i pokoju dziecięcego. Pasujemy wszędzie.

Oferujemy wyjątkowy produkt oraz niebanalne wzornictwo ścienne, które nada Twoim wnętrzom luksusowy design. Nasze tapety naścienne wpasują się w każdy styl wnętrzarski. Zachwycą zarówno romantyka, jak i minimalistę. Nasz team tworzą artyści, wizjonerzy, esteci, miłośnicy sztuki i piękna, dlatego kreujemy tak interesujące wzory tapet.

Jesteśmy nowoczesnym studiem tapet, dumnym z ambitnego i energicznego zespołu. Proponowane przez nas ekskluzywne tapety dekoracyjne posiadają wiele walorów zachwycają specyficznym designem. Nowoczesne tapety dają możliwość zaaranżowania pomieszczenia według najnowszych trendów wnętrzarskich. Wiele naszych modeli przypomina designerskie dzieła sztuki.  Oryginalna tapeta na ścianę potrafi zdziałać cuda.

Tworzenie wzorów

Do tworzenia wzorów, podchodzimy z niezwykłą starannością. Proces ten zaczyna się w głowie, rodzi się w wyobraźni pod wpływem inspiracji. Inspiracje czerpiemy z otoczenia. Obserwujemy trendy, inspirujemy się sztuką, modą, filmem, sportem, muzyką, przyrodą, ludźmi, emocjami. Interesujemy się wszystkim, co się dzieje i wszystkim, co nas otacza. Proces twórczego planowania jest dla nas zawsze wspaniałym etapem pracy i jesteśmy dumni z każdego projektu. Kiedy mamy już gotowy projekt, nasi specjaliści przystępują do pracy nad wzorem. Każdy wzór jest przez nas ręcznie malowany. Do każdej czynności przykładamy olbrzymią wagę. Skupiamy się na detalach, ponieważ to one tworzą piękną całość i nadają wyjątkowości naszym wzorom.

Ekologia i druk

Nasze tapety są ekologiczne oraz nie zawierają szkodliwych dla człowieka substancji. Na każdym etapie produkcji zachowujemy najwyższe standardy i spełniamy wszelkie wymagania niezbędne przy wykonaniu każdego naszego produktu. Niezależnie od etapu prac, zawsze kładziemy duży nacisk na ekologiczne metody wykonania oraz przyjazne środowisku i człowiekowi produkty.

TECHNOLOGIA EKOLOGICZNEGO DRUKU

Jesteśmy profesjonalistami i świadomymi ludźmi. Bierzemy odpowiedzialność za jakość naszych produktów. Dokładamy wszelkich starań żeby nasze tapety prezentowały najwyższy poziom profesjonalizmu pod względem wytrzymałości i wyjątkowości. Jako, że jesteśmy świadomymi ludźmi zależy nam także na społecznej odpowiedzialności, nie tylko w kwestiach prywatnych przekonań, ale także w biznesie. W naszym przypadku przekłada się to na dbałość o środowisko naturalne. Wszystkie tapety wykonujemy w technologii druku HP Latex z wykorzystaniem ekologicznych atramentów lateksowych. HP latex to wysoka jakość wydruków + ekologia. Najważniejsze jest to, że technologia ta nie jest szkodliwa dla zdrowia ludzkiego oraz środowiska naturalnego i gwarantuje zachowanie najwyższych norm sanitarno- higienicznych. Dlaczego tak się dzieje? Ponieważ w drukarkach HP Latex zastosowana została termiczna technika utrwalania tuszu. Co to oznacza? Do druku wykorzystane są wyłącznie trzy składniki – woda, pigment i lateks. Maszyna, pod wpływem wysokiej temperatury, odparowuje wodę, a wtedy cząsteczki lateksu utrwalają pigment na powierzchni fizeliny. Pomimo tego, że metoda ta nie wymaga zastosowania środków chemicznych i rozpuszczalników, które są szkodliwe dla zdrowia i otoczenia, zapewnia tapetom wysoką trwałość. Wydruki są bezwonne i gotowe niemalże natychmiast. Dlatego jeśli cenisz sobie zdrowie, bezpieczeństwo, trwałość i szybkość pracy, trafiłeś idealnie.

Atramenty HP Latex posiadają:

Certyfikat trwałości ASTM F793 typu II, który potwierdza ich odporność na działanie czynników zewnętrznych.

Certyfikat UL ECOLOGO®. Oznacza to, że atramenty HP Latex nie zawierają niebezpiecznych składników.

Certyfikat UL GREENGUARD GOLD, który potwierdza niską emisję substancji chemicznych do powietrza podczas druku.

FAQ - Najczęściej zadawane pytania

Nasze produkty wysyłamy kurierem.

Nasze tapety produkowane są na indywidualne zamówienie, a tapeta dopasowana jest do rozmiaru ściany klienta. Na wyraźne polecenie klienta możemy wydrukować tapetę z zapasem 5 cm na wysokość i szerokość.

Nasze tapety mogą zostać użyte w kuchni oraz łazience jednak nie bezpośrednio pod prysznicem lub przy wannie. Aby móc zastosować nasze tapety w kuchni przy umywalce lub w toalecie należy pokryć taką tapetę dodatkowym lakierem lub żywicą co pozwoli zabezpieczyć tapetę przed wilgocią oraz brudem.

We wszystkich naszych tapetach jest możliwość zmiany całościowego koloru tapety, natomiast zmiana koloru, wielkości czy ułożenia wybranych elementów jest możliwa przy tapetach z odpowiednim oznaczeniem:

Czas oczekiwania na realizację zamówienia to 7-10 roboczych od momentu opłacenia zamówienia i akceptacji wizualizacji.

Przy tapetach na wymiar i produktach na zamówienie zgodnie z prawem i naszym regulaminem, nie ma możliwości zwrotu ani wymiany na inny produkt.

Przy każdej tapecie jest możliwości zamówienia próbki. Próbka ma wymiary 30×40 cm i koszt takiej próbki to 15 zł. Dostawa jest bezpłatna.

Nasze produkty wysyłamy również za granicę. Wycena kosztu dostawy do każdego państwa jest inny dlatego prosimy o pytania drogą mailową.

Nasze tapety są produkowane dopiero po złożeniu i opłaceniu zamówienia.

Instrukcja montażu tapety dołączana jest do każdego zamówienia.

Do tapet strukturalnych zalecamy klej do tapet ciężkich.

Nasze tapety można myć przy użyciu słabego roztworu wody z mydłem.